Vyberte si mezi 113 prověřenými
a objednejte se online

Co je to GetFix?

GetFix je webová a mobilní aplikace, kde námi ověřené servisy nabízejí své služby, na které se mohou uživatelé pohodlně objednat

servis-img
Žádné volání
do autoservisů

Veškeré informace, které potřebujete k rozhodnutí, jsme již získali za vás. Od základních informací o servisu až po poskytované služby.

Žádné hledání
volného termínu

Autoservisy GetFix pracují online. Stačí tedy jen vybrat termín, který vám vyhovuje a vytvořit objednávku. O zbytek se už postaráme my.

Na vašem názoru
nám záleží

Snažíme se poskytovat maximální možnou kvalitu. V případě, že nebudete v našem servisu spokojeni, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

Díky našemu know-how o servisech víme, že vaše auto bude v dobrých rukou a vše bude řešeno tak, jak má být.

Jak funguje
GetFix

Stačí si vybrat servis a objednat se. Po objednání se o zbytek postaráme my. Na vás bude pouze dojet s autem do servisu a následně vyzvednout.

servis-img
Vyberte si servis
servis-img
Objednejte se
servis-img
Zbytek zařídíme my

Ty nejlepší servisy jsou u nás

Snažíme se vyvarovat falešnému hodnocení, proto u nás mohou naše servisy hodnotit pouze řidiči, kteří dokončili objednávku. Pokud má servis více negativních hodnocení, ukončíme s ním spolupráci.

servis-img
servis-img
2000+
dokončených objednávek
113
ověřených servisů

Víme, že každý hodnocení nezanechá. Proto jsme se rozhodli servisy na základě naší zkušenosti ohodnotit i my. Toto hodnocení je sestavené ze tří pilířů: komunikace, průběh objednávky a čistoty.

Napsali o nás

slideshow-img
16. srpna 2023

dfghjkl

slideshow-img
slideshow-img
17. srpna 2023

sdfghjk

slideshow-img
03. dubna 2023

Jsme selfie královny

slideshow-img
06. března 2023

Koně jsou fajn

slideshow-img
slideshow-img
03. března 2023

gfdgdfgdfgd

slideshow-img
slideshow-img
01. března 2023

xdvcxvxc

Co nabízíme?

Propojujeme fyzické a právnické osoby s prověřenými autoservisy po celé České republice. Snažíme se o co nejpohodlnější způsob online objednávání do autoservisu. Díky propracovanému filtru vám nabídneme konkrétní servisy dle vašich požadavků.

Pro řidiče

Máme pro vás nejvýhodnější a rychlé nabídky s ideálním poměrem cena/kvalita. Dostanete vždy předávací protokol k dané objednávce a po dokončení objednávky servisní protokol.

Pro servisy

Nenechte svého budoucího zákazníka přejít ke konkurenci jen kvůli tomu, že jste nebyl tam, kde vás hledal. Díky GetFix získáte nové zákazníky, kteří Vám vyplní prázdné prostory v kalendáři.

Pro firmy

Představujeme službu pro firemní zákazníky. S možností placení na fakturu, osobní asistenci a inteligentního systému. Přehled o vozidlech, provedených opravách a všech řidičů.

Pojďme se sejít!

Zaujaly Vás naše služby a chtěli byste je začít využívat? Zanechte nám na sebe kontakt ve formuláři a my se Vám co nejdříve ozveme. Rádi byste se s námi na projektu spolupracovali? Neváhejte nás kontaktovat, rádi si s Vámi domluvíme schůzku a probereme možnosti.

Přijdete se k nám!
deal