Vyhledáváč Getfix.cz

Propagace vašeho servisu

Zaregistrovat se zdarma

Získejte více objednávek bez práce!

Propagace vašeho servisu na internetu

Online prezentace a propagace je nedílnou součástí každého byznysu. Naše platforma je unikátní tím, že vám pomůže získat nové klienty a vyplnit mezery v kalendáři.

Naše platforma je tvořena interaktivní mapou, na které si mohou řidiči vyhledat servis dle požadovaných kritérií a objednat se na konkrétní termín a službu. Interaktivní mapa zahrnuje přes 50 poskytovaných služeb, od více než 140 servisů po celé České republice. Pro větší zviditelnění mohou jednotlivé servisy využít nástroj TOPování, který zvýší viditelnost jejich služeb.

Reference od klientů.

Trh servisů je založen především na doporučení. Klienti proto mají příležitost vybrat servisy dle hodnocení předchozích uživatelů GetFix. Dbáme na to, aby každý náš uživatel svoji zkušenost se servisem náležitě ohodnotil, a aby byly hodnocení co nejrelevantnější, může jej zanechat pouze uživatel, který má přes GetFix reálně uskutečněnou objednávku.

Partnerské servisy

Servisy, které mají dlouhodobě vysoké hodnocení od uživatelů a dodržují vysoký standard poskytovaných služeb, získají po určité době spolupráce odznak „Partnerský servis“. Toto slouží jako symbol dlouhodobé spokojenosti našich uživatelů.

Bonusy pro partnerské servisy

Díky vyšší míře důvěry, získávají partnerské servisy rozšířené funkce propagace, jako jsou například vytváření slev a akcí.

Žádné paušální poplatky

Za vytvoření vašeho online profilu, zobrazení na mapě, propagace servisu a přivedení nových klientů si neúčtujeme žádné poplatky. Naším cílem je, navázat spolupráci se servisy po celém Česku a poskytnout našim uživatelům co nejširší škálu služeb.

Jediný poplatek za využívání platformy GetFix, který u nás naleznete, je v případě úspěšně dokončené objednávky. Poplatek je ve výši 15 % z ceny práce a 5 % z ceny materiálu z ceny bez DPH. Pokud se klient objednal a nedorazil, případně jste byli nuceni objednávku odmítnout, nejsou účtovány žádné poplatky.

Fotodokumentace a historie objednávky

Komunikace s klientem ohledně průběhu objednávky a jejího stavu může být časově velmi náročný proces. V systému proto můžete spravovat průběh objednávky i s fotodokumentací, ke které bude mít klient vždy přístup a může tím tak sledovat stav své objednávky.

Řešíte neustále paměť na telefonu, kvůli množícím se fotkám oprav?

Díky nám již v telefonu žádné fotky mít nemusíte. Rádi vám poskytneme neomezený prostor na našich serverech, kam můžete fotky ukládat. Foťte přímo do objednávek, zbytek vyřešíme my.

Nebaví vás posílat fotky klientovi a odpovídat na dotazy?

Přístup k informacím o objednávce máte nejenom vy ale i klient. Pokud vložíte fotky s průběhem opravy, tak je uvidí klient a nebude mít potřebu po vás ty fotky chtít.

Správa objednávek na GetFix

Přijmutí objednávky

Pokud vám vyhovuje stanovený termín a jste schopni poskytnout danou službu, můžete objednávku přijmout. Po přijetí objednávky obdrží klient SMS s potvrzením termínu, telefonem a adresou vašeho servisu.

Úprava objednávky

Pokud obdržíte objednávku, která je vytvořena na nevyhovující termín, nebo obsahuje nedostatečné informace o vozidle, máte možnost s klientem telefonicky domluvit nový termín, či požádat o dodání potřebných informací. Po dojednání nového termínu, můžete objednávku jednoduše upravit a potvrdit.

Po potvrzení objednávky bude klientovi opět zaslána SMS s novým novým termínem.

Odmítnutí objednávky

Pokud obdržíte objednávku, kterou vyhodnotíte jako nesplnitelnou v důsledku časových či jiných možností, můžete ji odmítnout. Za odmítnutí objednávky nejsou žádné sankce či poplatky. Klient bude přesměrován do jiného servisu a informován o stavu své objednávky prostřednictvím SMS.

Registrační formulář

Po vyplnění kontaktního formuláře vás budeme kontaktovat do jednoho pracovního dne.

loading

Mějte strpení, Váš požadavek se zpracovává

Kontaktní informace

Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat